Esileht » Inkasso Tallinnas
palvelut

Kas oled võlgnikuga hädas ja mõtled millist inkassofirmat valida?

Kas lai inkassoturg teeb otsustamise keerukaks?

Kui soovite tagasi saada kogu võlasumma, ilma et peaksite ise sellesse rahaliselt või ajaliselt panustama, siis SPT Inkasso abiga on see võimalik.

Eduka inkassomenetluse korral saate tagasi kogu võlas oleva summa ning SPT Inkasso tasu on vaid võlgnikult väljamõistetud viivised ning sissenõudmiskulu vastavalt seadusandlusele.

Meiega koostöö alustamine kiire ja lihtne, sest esindame Teid vaid volikirja alusel. Seega puuduvad keerulised ja siduvad koostöölepingud.

SPT Inkasso tegeleb võlgade sissenõudmisega nii Eestis, Soomes, Lätis, kui ka Leedus.

Meie arvamus ja kogemus on, et agressiivne inkassomenetlus võib võlausaldajad oma rahadest üldse ilma jätta. Sellepärast läheneme juhtumitele võimalikult personaalselt, professionaalselt ning võlgnikku kuulates ja mõistes.

Tänu meie järjepidevusele, pühendumusele ja aktiivsusele oma igapäevatöös suudame oluliselt vähendada meie Klientide saamata jäänud võlgnevuste mahtu. Kuna arenenud maailmas on juba ammu mõistev suhtumine ning pehmed suhted au sees, siis sellele me ka oma igapäevatöös võlgnikega tugineme.

Inkassomenetlus kestab üldjuhul 1-2 kuud ning kui selle aja jooksul meil ei õnnestu võlgnevust tagasi tuua, on Kliendil 2 võimalust: kas lõpetame inkassomenetluse teenustasuta või jätkame Teie soovil kohtumenetlusega.

Kohtusse pöördumiseks teeme Kliendile kohtupakkumise.
Kohtusse saame pöörduda maksekäsu kiirmenetluse või hagimenetluse raames, tulenevalt nõude summa suurusest või võlgniku käitumisest. Samuti täitemenetlusse saame pöörduda Kliendi eest. Täitemenetluses kohtutäitur arestib võlgniku arveldusarved ning seab piirangud tema kinnis – ja vallasvarale.

Miks valida oma koostööpartneriks just SPT Inkasso firmat: Miks SPT Inkasso

Inkassovaldkonda puudutavate küsimuste korral leiate vastuse: Inkasso

Kust meid leida?

SPT Inkasso OÜ kontor asub Tallinnas, Lõõtsa 8a C-torn, 7. korrus. Oleme avatud E-R 08:00-16:00.
Kui soovite oma murele lahendust leida, siis helistage meile Tel. + 372 658 0100 või kirjutage e-postile: klienditeenindus@sptinkasso.ee. Aitame Teid suurima hea meelega ja kuulame ära iga probleemi!

Tasuta inkassomenetlusega alustamiseks edastage meile nõude alusdokument (tasumata arve, akt, leping või muu kirjalik kinnitus) e-posti teel myyk@sptinkasso.ee või otse läbi meie kodulehekülje ALUSTA MENETLUSEGA.

Kui soovite meiega suhelda otse Internetis, siis selleks on avatud meie koduleheküljel www.sptinkasso.ee suhtlemiseks chat E-R kella 8:00-16:00.

Võtke meiega ühendust juba täna ning leiame üheskoos parima lähenemise viisi just Teie juhtumile!