Esileht » Inkasso Tallinnas
palvelut

Kas olete hädas võlgniku võlaga ja mõtlete millist inkassofirmat valida?

Kas lai inkassoturg teeb otsustamise keeruliseks?

Anname Teile nõuandeid, mida järgida inkassofirma valikul:

  1. Vali kindlasti aktiine ja tegutsev inkassofirma. Selleks vaata inkassofirma tausta (kas kodulehekülg on aktiivne, kas ettevõte on maksnud makse, kas ettevõttel on käivet, kui pikk on tegutsemisaasta, kas ettevõte on käibemaksukohuslane jms info). Inkassofirma võib võlgniku käest küll võla kätte saada, kuid kas ta ka Teile selle edasi kannab on iseasi;
  2. Inkassotasud Teile ehk kui suure osa inkasso eduka menetluse korral endale võtab ja kui palju Teie sealt reaalselt kätte saate;
  3. Kindlasti uurige ja küsige, mis toiminguid inkasso võlgnikuga teeb ning kas need tegevused on ka seadusega kooskõlas;
  4. Küsige, kui suuri kõrvalkulusid inkasso võlgnikult sisse nõuab, kas need kõrvalkulud on seadusega kooskõlas. Fakt on see, mis ka ei ole, olete Teie ikka vastutav nõude õigsuse eest.

SPT Inkasso abiga saate oma võla tagasi kiiresti, efektiivselt ja soodsalt.

Inkassotasu Teile on minimaalne või täiesti teenustasuta, sest enamik tasudest saame võlgnikult. Kõik kõrvalkulud, mida võlgnikult nõuame, on seadusega kooskõlas ning seaduse miinimum määra ulatuses.

Meiega koostöö alustamine on kiire ja lihtne, sest esindame Teid vaid volikirja alusel. Seega puuduvad keerulised ja siduvad koostöölepingud.

Mida inkasso suudab rohkem teha, kui klient ise: Miks kasutada inkassoabi

Meie kogemus ja arvamus on, et agressiivne inkassomenetlus ja lähenemine jätab võlausaldajad oma rahadest üldse ilma. Sellepärast läheneme juhtumitele võimalikult personaalselt, professionaalselt ning inimlikult.

Tänu meie järjepidevusele, pühendumusele ja aktiivsusele suudame oluliselt vähendada meie Klientide saamata jäänud võlgnevuste mahtu. Kuna arenenud maailmas on juba ammu mõistev ja inimlik suhtumine au sees, siis sellele me ka oma igapäevatöös võlgnikega tugineme.

Kui 1-2 kuu jooksul meil ei õnnestu võlgnevust tagasi tuua ning puuduvad võlgnikuga tasumise kokkulepped, on Teil2 võimalust: kas lõpetame inkassomenetluse teenustasuta või jätkame kohtumenetlusega.

Kohtusse pöördumiseks teeme Teile personaalse kohtupakkumise, võttes aluseks võlgniku eelneva käitumise, võimaliku maksevõime ning võlgnevuse summa suuruse.
Kohtusse saame pöörduda maksekäsu kiirmenetluse või hagimenetluse raames, tulenevalt nõude summa suurusest või võlgniku käitumisest. Samuti täitemenetlusse saame pöörduda Kliendi eest. Täitemenetluses kohtutäitur arestib võlgniku arveldusarved ning seab piirangud tema kinnis – ja vallasvarale.

Miks valida oma koostööpartneriks just SPT Inkasso firmat: Miks SPT Inkasso

Lisaks soovitame Teil kindlasti lugeda meie blogipostitust teemal ”Võlg makstakse ennem neile, kus võlgastega pidevalt tegeletakse