Esileht » Inkasso Tallinnas
palvelut

Kas oled võlgnikuga hädas ja mõtled millist inkassofirmat valida?

Kas lai inkassoturg teeb otsustamise keerukaks?

Kui soovite tagasi saada kogu põhisummat, ilma et peaksite ise sellesse rahaliselt või ajaliselt panustama, siis SPT Inkassofirma abiga on see võimalik.

Eduka inkassomenetluse korral saate tagasi kogu põhisumma ning SPT Inkasso tasu on vaid võlgnikult väljamõistetud viivised ning sissenõudmiskulu vastavalt seadusandlusele.

Meiega koostöö alustamine kiire ja lihtne, sest esindame Teid vaid volikirja alusel. Seega puuduvad keerulised ja siduvad koostöölepingud.

SPT Inkasso tegeleb võlgade sissenõudmisega nii Eestis, Soomes, Lätis, kui ka Leedus.

Meie kogemus ja arvamus on, et agressiivne inkassomenetlus ja lähenemine jätab võlausaldajad oma rahadest üldse ilma. Sellepärast läheneme juhtumitele võimalikult personaalselt, professionaalselt ning inimlikult.

Tänu meie järjepidevusele, pühendumusele ja aktiivsusele suudame oluliselt vähendada meie Klientide saamata jäänud võlgnevuste mahtu. Kuna arenenud maailmas on juba ammu mõistev ja inimlik suhtumine au sees, siis sellele me ka oma igapäevatöös võlgnikega tugineme.

Inkassomenetlus kestab üldjuhul 1-2 kuud. Kui selle aja jooksul meil ei õnnestu võlgnevust tagasi tuua ning puuduvad tasumise kokkulepped, on Kliendil 2 võimalust: kas lõpetame inkassomenetluse teenustasuta või jätkame kohtumenetlusega.

Kohtusse pöördumiseks teeme Kliendile personaalse kohtupakkumise, võttes aluseks võlgniku eelneva käitumise, võimaliku maksevõime ning võlgnevuse summa suuruse.
Kohtusse saame pöörduda maksekäsu kiirmenetluse või hagimenetluse raames, tulenevalt nõude summa suurusest või võlgniku käitumisest. Samuti täitemenetlusse saame pöörduda Kliendi eest. Täitemenetluses kohtutäitur arestib võlgniku arveldusarved ning seab piirangud tema kinnis – ja vallasvarale.

Miks valida oma koostööpartneriks just SPT Inkasso firmat: Miks SPT Inkasso

Inkassovaldkonda puudutavate küsimuste korral leiate vastuse: Inkasso

Lisaks soovitame Teil kindlasti lugeda meie blogipostitust teemal ”Võlg makstakse ennem neile, kus võlgastega pidevalt tegeletakse

Kust meid leida?

SPT Inkasso OÜ kontor asub Tallinnas, Lõõtsa 8a C-torn, D sissepääs, 7. korrus. Oleme avatud E-R 08:00-16:00.
Kui soovite oma murele lahendust leida, siis helistage meile Tel. + 372 658 0100 või kirjutage e-postile: klienditeenindus@sptinkasso.ee. Aitame Teid suurima hea meelega ja kuulame ära iga probleemi.

Tasuta inkassomenetlusega alustamiseks edastage meile nõude alusdokument (tasumata arve, akt, leping või muu võla kirjalik kinnitus) e-postiga myyk@sptinkasso.ee või alusta menetlusega otse meie kodulehekülje kaudu: Alusta menetlusega.

Täiendavate küsimuste korral võtke meiega julgesti ühendust Tel. +372 658 0100 või e-posti teel klienditeenindus@sptinkasso.ee.

Võtke meiega ühendust juba täna ning leiame üheskoos parima lähenemise viisi just Teie juhtumile!