Esileht » Inkassoabi
slider-bg1

Kas võlgnik viivitab võla tasumisega?

Või hoopiski ei vasta ta enam Teie kirjadele ja kõnedele?

Kas olete tüdinenud võlgniku järjepidevatest lubadustest ning vabandustest võla tasumiseks?

Soovite oma põhisumma tagasi saada täies ulatuses, panustamata sinna rohkem oma aega, raha ja närve?

SPT Inkasso abiga saate eduka inkassomenetluse korral tagasi kogu põhisumma 100%  ja seda täiesti teenustasuta.

Miks just SPT Inkasso?

  • Meie inkassoteenus on Kliendi jaoks teenustasuta. Puuduvad alustamisetasud ja tulemustasud. Eduka inkassomenetluse korral saab Klient tagasi põhisumma täies ulatuses. SPT Inkasso tasu on vaid võlgnikult väljamõistetud viivised ja sissenõudmisekulu vastavalt seadusandlusele;
  • Menetlusega alustamine on kiire, lihtne ja mugav. Puuduvad keerulised ja siduvad koostöölepingud. Koostööd teeme Teiega vaid volikirja alusel;
  • KÕIK võlasummad on meie jaoks sissenõutavad;
  • Meie Kliendiks saavad KÕIK – nii eraisikud, kui ka ettevõtted;
  • Võla tasumine on tulemuslikum ja kiirem tänu meie teistsugusele lähenemisele.

Fakt on see, et võlg makstakse ennem neile, kes reageerivad kiiremini, on järjepidevamad ja kes kasutavad konkreetseid sanktsioone nt. inkasso kaasabi võlasumma tagasi saamiseks. Ei tasu viivitada võla üleandmisega inkassosse, sest tulles võlgnikule järjepidevalt vastu pikendades sellega makse tähtaegasid, võite jääda lõpuks ilma nii oma kliendist, kui ka tekkinud võlast. Kuid reageerides õigeaegselt ning inkasso inimlik lähenemine võlgnikule, toob Teie võlguoleva summa tagasi suurema tõenäosusega ja oodatust kiiremini, kui jätkaksite ise meeldetuletuste tegemist. 

Juhul, kui inkassomenetlus ei too kohtuväliselt positiivset tulemust ehk puuduvad võlgniku poolt laekumised ning kokkulepped maksete osas, on 2 võimalust: kas lõpetame inkassomenetluse Teie jaoks teenustasuta või jätkame kohtumenetlusega.

Kohtumenetlusega liitumiseks edastame Teile personaalse kohtupakkumise, võttes aluseks võlgniku eelneva käitumise, võimaliku maksevõime ja võlasumma suuruse.

Inkassomenetluse kohta soovitame Teil lugeda: Inkasso

Soovitame Teil kindlasti lugeda blogi postitust teemal ”Miks on õigeaegne reageerimine ja inkasso kaasamine oluline?

Tasuta inkassomenetlusega alustamiseks edastage meile nõude alusdokument (tasumata arve, akt, leping või muu võla kirjalik kinnitus) e-postiga myyk@sptinkasso.ee või alusta menetlusega otse meie kodulehekülje kaudu: Alusta menetlusega.

Täiendavate küsimuste korral võtke meiega julgesti ühendust Tel. +372 658 0100 või e-posti teel klienditeenindus@sptinkasso.ee.

Võtke meiega ühendust juba täna ning leiame üheskoos parima lähenemise viisi just Teie juhtumile!