Esileht » Inkassoabi
bigstock-Stressed-Man-Worries-About-Eco-6317484

Kas võlgnik ei vasta enam Teie kirjadele ja kõnedele?

Olete tüdinenud võlgniku järjepidevatest lubadustest võla kätte saamiseks?

Siis on õige aeg pöörduda abi saamiseks professionaalide ehk inkasso poole, kes teevad võla meeldetuletust kordades odavamalt, kiiremini ja efektiivsemalt, kui jätkaksite ise meeldetuletuste tegemist.

Ise meeldetuletusi tehes on suur oht oma rahadest üldse ilma jääda, sest üldjuhul ollakse klientidega liiga paindlikud ja mitte nii järjepidevad, kui vaja oleks. Samas võlg tasutakse ennem just neile, kes on järjepidevamad ning kasutavad koheselt sanktsioone võla kätte saamiseks.

Iga viivitatud päev vähendab oluliselt võla kättesaamise võimalust. Seega mida kiiremini reageerite ja kasutate sanktsioone võla kätte saamiseks, seda kiiremini rahad Teie kontole laekuvad.

Julgustame kõiki pöörduma abi saamiseks inkasso poole juba palju varem, kui seda tavapäraselt tehakse, kartmata kõrgete inkassotasude või võlgniku halva kohtlemise pärast.

Inkasso saab enamik oma tasudest just võlgnikult, sest võlgnik on rikkunud kohustust, mitte klient. Võlgnikult nõutakse tasud vastavalt seaduse miinimum määradele ning kliendi teenustasu on minimaalne. Tasu kliendile on vaid laekumise põhine ehk kui puudub laekumine, puuduvad ka tasud kliendile.

Samuti ei kahjusta inkasso osapoolte vahelisi suhteid ega huve, vaid eelkõige lahendab ta tekkinud olukorra osapoolte vahel maksimaalse väärtusega, kuid minimaalsete kuludega.

Põhjuseid, miks kasutada inkassoabi on mitmeid, eelkõige:

  • Inkasso abiga saavad võlad tasutud suurema tõenäosusega ja kiiremini, kui jätkaksite ise meeldetuletuste tegemist;
  • Inkasso saab rakendada seadustest ja kogemustest tulenevaid sanktsioone võla summa kätte saamiseks, mida kliendid ise siiani teinud ei ole;
  • Inkassoga koostöö alustamine on igati kiire ja lihtne ning ei seo Teid millekski – koostööd tehakse vaid volikirja alusel;
  • Inkassoteenuse tasu on Teile vaid laekumise põhine ehk kui ei ole laekumist ei ole ka tasu Teile;
  • Meie lisame kõrvalkulud (s.o viivised ja sissenõudmiskulu) vastavalt seaduse miinimum määradele, mistõttu ei kahjusta me mitte kuidagi võlgniku maksevõimet – nõuame vaid seda, mida seadusest tulenevalt on meil õigus võlgnikult nõuda;
  • Inkassoabi kasutamine hoiab märgatavalt kokku Teie aega, raha ja närve.

Juhul, kui inkassomenetlus ei too kohtuväliselt positiivset tulemust ehk puuduvad võlgniku poolt laekumised ning kokkulepped maksete osas, on 2 võimalust: kas lõpetame inkassomenetluse Teie jaoks teenustasuta või jätkame kohtumenetlusega.

Kohtumenetlusega alustamiseks teeme Teile personaalse kohtupakkumise, võttes aluseks võlgniku eelneva käitumise, võimaliku maksevõime ja võlas oleva summa suuruse.

Miks just SPT Inkasso: Miks SPT Inkasso

Meie blogi postituses räägime pahatahtliku võlgniku tegutsemise plaanist: Kuidas tegutsevad pahatahtlikud ettevõtted

Menetlusega alustamiseks piisab, kui edastate meile nõude alusdokumendi (tasumata arve, leping, muu kirjalik kokkulepe võlgnikuga) ja nõude sisu otse kodulehekülje kaudu ALUSTA MENETLUSEGA või e-posti teel myyk@sptinkasso.ee

Vaatame Teie nõude üle ning saadame Teile meie poolse pakkumise, mis on kindlasti Teie jaoks turu soodsaim. Pakkumise kinnitamise järel saamegi juba alustada inkassomenetlusega.

Küsimuste korral vastame neile suurima hea meelega Tel. +372 658 0100 või e-post: klienditeenindus@sptinkasso.ee