Esileht » Inkassofirma
slider-bg1

SPT Inkassofirma abiga saate eduka tulemuse korral tagasi kogu võlguoleva summa teenustasuta. 

 

SPT Inkassofirma on inkassoteenuste ja krediidihaldustega tegelev ettevõte. Tegeleme siseriiklike ja rahvusvaheliste kohtuväliste ja kohtulike võlgade sissenõudmistega nii Eestis, Soomes, Lätis ja Leedus.

Tänu meie teenuse kasutamise lihtsusele ja kliendisõbralikule lähenemisele, oleme tagasi toonud tuhandete meie Klientide saamata jäänud rahad.

Inkassomenetlusega alustamine on loodud Kliendi jaoks võimalikult lihtsaks ja mugavaks – ühtegi siduvat koostöölepingut me Teiega ei sõlmi ega allkirjasta, vaid esindame Teid volikirja alusel.

Siseriikliku inkassomenetluse korral ei rakenda me % laekumiselt. Eduka inkassomenetluse korral saab Klient tagasi põhisumma täies ulatuses ning SPT Inkasso tasu on vaid võlgnikult välja mõistetud viivised ja sissenõudmiskulu vastavalt Võlaõigusseadusele. 

Kõik tasud nõuame sisse võlgnikult. Võlgnikult nõuame seadusega kooskõlas olevad sissenõudmiskulud. Sissenõudes ebamõistlikult suuri sissenõudmiskulusid, ei ajenda see võlgnikke oma võlgnevust tasuma.

Meie Kliendiks saavad KÕIK – nii ettevõtted, kui ka eraisikud.

Võlgnevusi nõuame sisse samuti nii ettevõtetelt, kui ka eraisikutelt.

Alustame menetlusega olenemata võla summa suurusest.

Juhul, kui meil ei õnnestu 1-2 kuu jooksul võlgnevust tagasi tuua, on Kliendil 2 võimalust: kas lõpetame inkassomenetluse teenustasuta või jätkame kohtumenetlusega.

Juhul, kui võlgnik tasub põhisumma otse Teie kontole, jätkame inkassomenetlusega võlgniku vastu nõudes võlgnikult allesjäänud võla summad.

Võlgniku tasumata arve või muu kirjaliku tõestusmaterjali saate meile edastada e-posti teel myyk@sptinkasso.ee või läbi kodulehekülje ALUSTA MENETLUSEGA.

 

Miks valida oma koostööpartneriks just SPT Inkassofirma, leiate vastuse: Miks SPT Inkasso.

Inkassovaldkonda puudutavate küsimuste korral soovitame lugeda: Inkasso.

Rahvusvaheliste sissenõuete korral, kui võlgniku asukoht on Soomes, Lätis või Leedus, rakendub 10% protsenti laekumiselt. Muid tasusid Kliendile ei rakendu. Samuti, kui ei ole tulemust, ei ole ka tasu Kliendile.

Täpsemalt rahvusvahelise inkassomenetluse kohta, saate lugeda: SPT Inkasso rahvusvaheline võlgade sissenõudmine.

Meie koduleheküljel www.sptinkasso.ee on avatud tööpäeviti kella 8:00st kuni 16:00ni suhtlemiseks online chat.

Küsimuste korral võtke julgesti meiega ühendust telefoni teel +372 658 0100.

Võtke meiega ühendust juba täna ning leiame üheskoos parima lähenemise viisi just Teie juhtumile!