Esileht » Inkassofirma
slider-bg1

SPT Inkassofirma abiga saate eduka inkassomenetluse korral tagasi kogu võlasumma 100%  ja seda täiesti teenustasuta. 

SPT Inkassofirma on inkassoteenuste ja krediidihaldustega tegelev ettevõte. Tegeleme siseriiklike ja rahvusvaheliste kohtuväliste ja kohtulike võlgade sissenõudmistega nii Eestis, Soomes, Lätis kui ka Leedus.

Tänu meie teistsugusele lähenemisele, oleme oma 4 tegutsemisaastaga tagasi toonud erakordselt paljude meie Klientide saamata jäänud rahad, tehes seda seadusekuulekalt ning järgides head sissenõudmistava.

Inkassomenetlusega alustamine on uue Kliendi jaoks igati lihtne ja mugav – ühtegi siduvat koostöölepingut me ei sõlmi ega allkirjasta, vaid esindame Teid volikirja alusel.

Siseriikliku inkassomenetluse korral ei rakenda me teenus – ega tulemustasu. Eduka inkassomenetluse korral saab meie Klient tagasi põhisumma täies ulatuses ning SPT Inkasso tasu on vaid võlgnikult välja mõistetud viivised ja sissenõudmiskulu vastavalt seadusandlusele. 

Kõik tasud nõuame sisse võlgnikult. Võlgnikult nõuame seadusega kooskõlas olevad sissenõudmiskulud. Sissenõudes ebamõistlikult suuri sissenõudmiskulusid, ei ajenda see võlgnikke oma võlgnevust tasuma.

Meie Kliendiks saavad KÕIK – nii ettevõtted, kui ka eraisikud.

Võlgnevusi nõuame sisse samuti KÕIGILT – nii ettevõtetelt, kui ka eraisikutelt.

Alustame menetlusega olenemata võla summa suurusest.

Juhul, kui inkassomenetlus ei too kohtuväliselt positiivset tulemust ehk puuduvad võlgniku poolt laekumised ning kokkulepped maksete osas, on 2 võimalust: kas lõpetame inkassomenetluse Teie jaoks teenustasuta või jätkame kohtumenetlusega.

Fakt on see, et võlg makstakse ennem neile, kes reageerivad kiiremini, on järjepidevamad ja kes kasutavad konkreetseid sanktsioone nt. inkasso kaasabi võlasumma tagasi saamiseks. Ei tasu viivitada võla üleandmisega inkassosse, sest tulles võlgnikule järjepidevalt vastu pikendades sellega makse tähtaegasid, võite jääda lõpuks ilma nii oma kliendist, kui ka tekkinud võlast. Kuid reageerides õigeaegselt ning inkasso inimlik lähenemine võlgnikule, toob Teie võlguoleva summa tagasi suurema tõenäosusega ja oodatust kiiremini, kui jätkaksite ise meeldetuletuste tegemist.

Inkassomenetluse kohta soovitame Teil lugeda: Inkasso

Miks just SPT Inkasso, leiate vastuse: Miks SPT Inkasso

Soovitame Teil kindlasti lugeda blogi postitust teemal ”Miks on õigeaegne reageerimine ja inkasso kaasamine olulised?

Tasuta inkassomenetlusega alustamiseks edastage meile nõude alusdokument (tasumata arve, akt, leping või muu võla kirjalik kinnitus) e-postiga myyk@sptinkasso.ee või alusta menetlusega otse meie kodulehekülje kaudu: Alusta menetlusega.

Rahvusvaheliste sissenõuete korral, kui võlgniku asukoht on Soomes, Lätis või Leedus, rakendub protsenti laekumiselt. Muid tasusid Kliendile ei rakendu. Samuti, kui ei ole tulemust, ei ole ka tasu Kliendile.

Täpsemalt rahvusvahelise inkassomenetluse kohta, saate lugeda: SPT Inkasso rahvusvaheline võlgade sissenõudmine.

Küsimuste korral võtke julgesti meiega ühendust telefoni teel +372 658 0100.

Võtke meiega ühendust juba täna ning leiame üheskoos parima lähenemise viisi just Teie juhtumile!