Esileht » Inkassofirma
slider-bg1

Anname Teile nõuandeid, mida järgida inkassofirma valiku korral:

  1. Valige kindlasti aktiivne ja tegutsev inkassofirma. Selleks kontrollige inkassofirma tausta, kas tegemist on üldse toimiva ettevõttega;
  2. Inkassotasud Teile ehk kui suure osa inkasso eduka menetluse korral endale võtab ja kui palju Teie sealt reaalselt kätte saate;
  3. Kindlasti uurige ja küsige, mis toiminguid inkasso võlgnikuga teeb ning kas need tegevused ja toimingud on seadusega kooskõlas;
  4. Küsige, kui suuri kõrvalkulusid inkasso võlgnikult sisse nõuab, kas need kõrvalkulud on seadusega kooskõlas.

SPT Inkassofirma on inkassoteenuste ja krediidihaldustega tegelev ettevõte. Tegeleme siseriiklike ja rahvusvaheliste kohtuväliste ja kohtulike võlgade sissenõudmistega nii Eestis, Soomes, Lätis kui ka Leedus.

Tänu meie teistsugusele lähenemisele, oleme oma 4 tegutsemise aastaga tagasi toonud erakordselt paljude meie klientide saamata jäänud rahad, tehes seda seadusekuulekalt ning järgides head sissenõudmistava.

Inkassomenetlusega alustamine on kliendi jaoks igati lihtne, kiire ja mugav – ühtegi siduvat koostöölepingut me ei sõlmi ega allkirjasta, vaid esindame Teid volikirja alusel.

Inkassotasu Teile on minimaalne, sest enamik tasudest saame võlgnikult. Kõik kõrvalkulud, mida võlgnikult nõuame, on seadusega kooskõlas ning seaduse miinimum määra ulatuses. Tasu Teile on vaid laekumise põhine ehk kui puudub laekumine, puuduvad ka tasud Teile.

Menetlusega alustamiseks piisab, kui edastate meile nõude alusdokumendi (tasumata arve, leping, muu kirjalik kokkulepe võlgnikuga) ja nõude sisu otse kodulehekülje kaudu ALUSTA MENETLUSEGA või e-posti teel myyk@sptinkasso.ee

Vaatame Teie nõude üle ning saadame Teile meie poolse pakkumise, mis on kindlasti Teie jaoks turu soodsaim. Pakkumise kinnitamise järel saamegi juba alustada inkassomenetlusega.

Meie Kliendiks saavad kõik – nii ettevõtted, kui ka eraisikud.

Võlgnevusi nõuame sisse samuti nii ettevõtetelt, kui ka eraisikutelt.

Menetlusse võtame nõudeid juba alates 20,00 eurost.

Juhul, kui inkassomenetlus ei too kohtuväliselt positiivset tulemust ehk puuduvad võlgniku poolt laekumised ning kokkulepped maksete osas, on 2 võimalust: kas lõpetame inkassomenetluse Teie jaoks teenustasuta või jätkame kohtumenetlusega.

Miks alustada koostööd just SPT Inkassofirmaga, leiate vastuse: Miks SPT Inkasso

Mida inkasso suudab rohkem teha, kui klient ise: Miks kasutada inkassoabi

Rahvusvaheliste nõuete korral, kui võlgniku asukoht on Soomes, Lätis või Leedus, rakendub protsenti laekumiselt. Muid tasusid kliendile ei rakendu. Samuti, kui ei ole tulemust, ei ole ka tasu kliendile.

Täpsemalt rahvusvahelise inkassomenetluse kohta, saate lugeda: SPT Inkasso rahvusvaheline võlgade sissenõudmine.

Küsimuste korral vastame neile suurima hea meelega Tel. +372 658 0100 või e-post: klienditeenindus@sptinkasso.ee