Esileht » Inkassofirma
slider-bg1

Anname Teile nõuandeid, mida järgida inkassofirma valikul:

  1. Vali kindlasti aktiivne ja tegutsev inkassofirma. Selleks vaata inkassofirma tausta (kas kodulehekülg on aktiivne, kas ettevõte on maksnud makse, kas ettevõttel on käivet, kui pikk on tegutsemisaasta, kas ettevõte on käibemaksukohuslane jms info). Inkassofirma võib võlgniku käest küll võla kätte saada, kuid kas ta ka Teile selle edasi kannab on iseasi;
  2. Inkassotasud Teile ehk kui suure osa inkasso eduka menetluse korral endale võtab ja kui palju Teie sealt reaalselt kätte saate;
  3. Kindlasti uurige ja küsige, mis toiminguid inkasso võlgnikuga teeb ning kas need tegevused on ka seadusega kooskõlas;
  4. Küsige, kui suuri kõrvalkulusid inkasso võlgnikult sisse nõuab, kas need kõrvalkulud on seadusega kooskõlas. Fakt on see, mis ka ei ole, olete Teie ikka vastutav nõude õigsuse eest.

SPT Inkassofirma on inkassoteenuste ja krediidihaldustega tegelev ettevõte. Tegeleme siseriiklike ja rahvusvaheliste kohtuväliste ja kohtulike võlgade sissenõudmistega nii Eestis, Soomes, Lätis kui ka Leedus.

Tänu meie teistsugusele lähenemisele, oleme oma 4 tegutsemisaastaga tagasi toonud erakordselt paljude meie klientide saamata jäänud rahad, tehes seda seadusekuulekalt ning järgides head sissenõudmistava.

Inkassomenetlusega alustamine on uue kliendi jaoks igati lihtne, kiire ja mugav – ühtegi siduvat koostöölepingut me ei sõlmi ega allkirjasta, vaid esindame klienti volikirja alusel.

Inkassotasu Teile on minimaalne või täiesti teenustasuta, sest enamik tasudest saame võlgnikult. Kõik kõrvalkulud, mida võlgnikult nõuame, on seadusega kooskõlas ning seaduse miinimum määra ulatuses.

Nõude saate meile menetlusse saata otse kodulehekülje kaudu ALUSTA MENETLUSEGA või e-posti teel myyk@sptinkasso.ee.

Vaatame Teie nõude üle ning saadame Teile meie poolse pakkumise, mis on kindlasti Teie jaoks turu soodsaim.

Meie Kliendiks saavad kõik – nii ettevõtted, kui ka eraisikud.

Võlgnevusi nõuame sisse samuti nii ettevõtetelt, kui ka eraisikutelt.

Menetlusse võtame nõudeid juba alates 20,00 eurost.

Juhul, kui inkassomenetlus ei too kohtuväliselt positiivset tulemust ehk puuduvad võlgniku poolt laekumised ning kokkulepped maksete osas, on 2 võimalust: kas lõpetame inkassomenetluse Teie jaoks teenustasuta või jätkame kohtumenetlusega.

Võlg makstakse ennem neile, kes reageerivad kiiremini, on järjepidevamad ja kes kasutavad konkreetseid sanktsioone nt. inkasso kaasabi võlasumma tagasi saamiseks. Ei tasu viivitada võla üleandmisega inkassosse, sest tulles võlgnikule järjepidevalt vastu pikendades sellega makse tähtaegasid, võite jääda lõpuks ilma nii oma kliendist, kui ka tekkinud võlast. Kuid reageerides õigeaegselt ning inkasso inimlik lähenemine võlgnikule, toob Teie võlguoleva summa tagasi suurema tõenäosusega ja oodatust kiiremini, kui jätkaksite ise meeldetuletuste tegemist.

Miks alustada koostööd just SPT Inkassofirmaga, leiate vastuse: Miks SPT Inkasso

Mida inkasso suudab rohkem teha, kui klient ise: Miks kasutada inkassoabi

Rahvusvaheliste nõuete korral, kui võlgniku asukoht on Soomes, Lätis või Leedus, rakendub protsenti laekumiselt. Muid tasusid kliendile ei rakendu. Samuti, kui ei ole tulemust, ei ole ka tasu kliendile.

Täpsemalt rahvusvahelise inkassomenetluse kohta, saate lugeda: SPT Inkasso rahvusvaheline võlgade sissenõudmine.

Küsimuste korral vastame neile suurima hea meelega Tel. +372 658 0100 või e-post: klienditeenindus@sptinkasso.ee