Esileht » Meeldetuletus
saitko-meilta-perintakirjeen

Kas ja kui tihti teete oma koostööpartneritele arvete tasumise kohta meeldetuletusi?

Kas olete kunagi mõelnud ning välja arvutanud, kui aja – ning rahakulukas tegevus see Teie jaoks reaalselt olla võib?

Meie soov on vabastada Teid sellest ebameeldivast ning aja – ja rahakulukast tegevusest, tehes Teie eest makse tasumise kohta meeldetuletusi. Teie saate samal ajal keskenduda rahumeelselt oma äritegevusele ning meie tegeleme Teile tähtajaks tasumata arvetega.

Tänu meie meeldetuletusteenusele hoiate kokku väga palju oma väärtuslikku aega ja raha. Meeldetuletusteenuse tulemusena väheneb märkimisväärselt tähtajaks tasumata arvete hulk. Statistiliselt tasuvad ligi pooled inkasso poolt saanud meeldetuletuse oma võla koheselt.

Julgustamegi rohkem kõiki kliente pöörduma abi saamiseks inkasso poole juba palju varem, kui seda tavapäraselt tehakse, kartmata kõrgete inkassotasude või võlgniku halva kohtlemise pärast. Sest fakt on see, mida rohkem päevi läheb tasumise tähtajast üle, seda väiksem on võimalus võlg kätte saada.

Inkasso saab enamik oma tasudest just võlgnikult, sest võlgnik on rikkunud kohustust, mitte klient. Võlgnikult nõutakse tasud vastavalt seaduse miinimummääradele ning kliendi teenustasu selles on minimaalne või täiesti teenustasuta.

Ähvardamised, ebainimlik suhtumine ning kõrged sissenõudmiskulud ei toimi enam tänapäeva ühiskonnas. Au sees on lugupidav ja inimlik suhtumine kõikidesse osapooltesse ning võlanõustaja head läbirääkimis – ja veenmisoskused.

Meeldetuletuse teenust Teie koostööpartnerile osutavad meie kogenud ja asjatundlikud võlanõustajad, kes omavad väga häid suhtlemis – ja läbirääkimisoskusi. Seega ei pea Te muretsema, et Teie koostöösuhted oma koostööpartneriga saaksid kuidagigi kannatada.
Meie sooviks on pakkuda nii Teile, kui ka Teie koostööpartnerile väga sõbralikku ning inimlikku lähenemist, tuues sellega tagasi Teie saamata jäänud rahad sõbralikult, kiiresti ja koostöösuhteid kahjustamata. 

Kui meie aktiivne meeldetuletusteenus Teie rahasid tagasi ei too, saame jätkata Teie soovil kohtumenetlusega või lõpetada juhtumi Teie jaoks teenustasuta.

Miks pöörduda abi saamiseks just meie poole, leiate vastuse: Miks SPT Inkasso

Mida inkasso suudab rohkem teha, kui klient ise: Miks kasutada inkassoabi

Soovitame kindlasti Teil ka lugeda meie blogipostitust teemal ”Võlg makstakse ennem neile, kus võlgastega pidevalt tegeletakse

Menetlusega alustamiseks edastage meile nõue otse kodulehekülje kaudu ALUSTA MENETLUSEGA või e-posti teel myyk@sptinkasso.ee.

Vaatame Teie nõude üle ning saadame Teile meie poolse pakkumise, mis on kindlasti Teie jaoks turu soodsaim.

Küsimuste korral vastame neile suurima hea meelega Tel. +372 658 0100 või e-post: klienditeenindus@sptinkasso.ee