Esileht » Meeldetuletus
saitko-meilta-perintakirjeen

Kas ja kui tihti teete oma koostööpartneritele arvete tasumise kohta meeldetuletusi?

Kas olete kunagi mõelnud ning välja arvutanud, kui aja – ning rahakulukas tegevus see Teie jaoks reaalselt olla võib?

Meie soov on vabastada Teid sellest ebameeldivast ning aja – ja rahakulukast tegevusest, tehes Teie eest makse tasumise kohta meeldetuletusi. Teie saate samal ajal keskenduda rahumeelselt oma äritegevusele ning meie tegeleme Teile tähtajaks tasumata arvetega.

Tänu meie meeldetuletusteenusele hoiate kokku väga palju oma väärtuslikku aega ja raha. Meeldetuletusteenuse tulemusena väheneb märkimisväärselt tähtajaks tasumata arvete hulk. Statistiliselt tasub ligi poole meeldetuletuse saanutest oma võla koheselt.

Ähvardamised, ebainimlik suhtumine ning kõrged sissenõudmiskulud ei toimi enam tänapäeva ühiskonnas. Au sees on lugupidav ja inimlik suhtumine kõikidesse osapooltesse ning võlanõustaja head läbirääkimis – ja veenmisoskused.

Meeldetuletuse teenust Teie koostööpartnerile osutavad meie kogenud ja asjatundlikud võlanõustajad, kes omavad väga häid suhtlemis – ja läbirääkimisoskusi. Seega ei pea Te muretsema, et Teie koostöösuhted oma koostööpartneriga saaksid kuidagigi kannatada.
Meie sooviks on pakkuda nii Teile, kui ka Teie koostööpartnerile väga sõbralikku ning inimlikku lähenemist, tuues sellega tagasi Teie saamata jäänud rahad sõbralikult, kiiresti ja koostöösuhteid kahjustamata. 

Teie käest me ühtegi tasu ei küsi, sest kõik tasud, mida põhinõudele juurde lisame, nõuame välja võlgnikult. Eduka inkassomenetluse korral saate tagasi põhinõude täies ulatuses ning meie tasuks jääb vaid võlgnikult väljamõistetud viivised ja sissenõudmiskulu vastavalt seadusandlusele.

Kui meie aktiivne meeldetuletusteenus Teie rahasid tagasi ei too, saame jätkata Teie soovil kohtumenetlusega või lõpetada juhtumi Teie jaoks teenustasuta.

Inkassovaldkonda puudutavate küsimuste korral soovitame Teil lugeda: Inkasso 

Miks pöörduda abi saamiseks just meie poole, leiate vastuse: Miks SPT Inkasso

Soovitame kindlasti Teil ka lugeda meie blogipostitust teemal ”Võlg makstakse ennem neile, kus võlgastega pidevalt tegeletakse

Kui peate meiega koostööd oluliseks ning vajate abikätt võla tagasitoomisel, võtke meiega julgesti ühendust juba täna Tel. teel + 372 658 0100 või e-posti teel myyk@sptinkasso.ee.

Kui soovite meiega suhelda otse Internetis, siis selleks on avatud meie koduleheküljel www.sptinkasso.ee suhtlemiseks chat E-R kella 8:00-16:00.

Võtke meiega ühendust juba täna ning leiame üheskoos parima lähenemise viisi just Teie juhtumile!