x_0_0_0_14111463_800-1

Toome Teile välja 3 peamist tingimust, mis on vajalik inkassomenetlusega alustamiseks.

Selleks, et alustada inkassomenetlusega:

  1. Soovime Teie käest nõude alusdokumenti, milleks on: tähtajaks tasumata arve; allkirjastatud leping (ostu-, laenu-, üüri või muu kirjalik leping); kirjalik võlakiri/võlatunnistus või muu kirjalik kokkulepe.
  2. Nõue peab olema õiguspärane ning muutunud sissenõutavaks.
    *Tähtajaks tasumata arve muutub sissenõutavaks, kui tasumise tähtaeg on möödunud.
    *Laenulepingust tulenev nõue muutub sissenõutavaks, kui laenuleping on erakorraliselt laenuandja poolt üles öeldud. Mis juhtumite korral saab laenulepingu erakorraliselt üles öelda, selle kohta täpsemalt: Laenuleping
    *Üürilepingust tulenev nõue muutub sissenõutavaks, kui üürileping on erakorraliselt üürileandja poolt üles öeldud. Mis juhtumite korral saab üürilepingu erakorraliselt üles öelda, selle kohta täpsemalt: Üürileping
  3. Osapoolte andmed (nimi/ärinimi ; isikukood/registrikood ; aadress ; kontaktid (e-post ja telefon ; kliendi arveldusarve number).Juhul, kui kliendil ei ole edastada võlgniku aadressi või isikukoodi, saame teha ise vastava päringu registrisse.

Kui need 3 tingimust on täidetud – Teil on olemas nõude alusdokument, nõue on õiguspärane ja sissenõutav ning Teil on olemas osapoolte kontaktandmed, saamegi alustada menetlusega.

SPT Inkassoga koostöö alustamine on väga kiire ja lihtne, esindame oma kliente vaid volikirja alusel, olles kliendi esindajaks. Seega jäävad ära siduvad ja keerulised koostöölepingud.

Inkasso teenustasu on vaid laekumise põhine ehk % laekumiselt. Seega puuduvad ettemaksed, sõlmimise tasud ning muud tasud kliendile. Kui ei ole laekumist, ei ole ka tasu kliendile.

Menetlusega alustamiseks edastage nõude alusdokument ja nõude sisu e-posti teel myyk@sptinkasso.ee või kogulehekülje kaudu ALUSTA MENETLUSEGA.

Olles saanud Teie kirja, vaatame nõude üle, saadame Teile pakkumise ning kui pakkumine sobib saamegi juba koheselt menetlusega algust teha.

Küsimuste korral võtke julgesti ühendust meie klienditeenindusega tel. +372 658 0100