Esileht » SPT Uudised

Kontor suletud 01.12.17

Posted

Seoses kolimisega uuele suuremale äripinnale, on meie kontor ja klienditeenindus suletud 1. detsember 2017.a. Meie uueks aadressiks on alates 01.12.17 Lõõtsa 8A C-torn 7. korrus. Vastame Teie kirjadele ning kõnedele taas alates 04.12.17.

Inkassost kohtutäiturini

Posted

Meie tööpraktika on aastate jooksul näidanud, et on olemas kahte tüüpi võlgnikke. Ühed, kes on tõesti unustanud arve tasuda seoses kiire elutempoga ning teised, kes lihtsalt ei soovi arvet tasuda ning kasutavad selleks venitamistaktikat. Olenemata olukorrast tuleb siiski arvestada, et ühelgi juhul ei kao võlgnevus iseenesest. Võlgnik peab arvestama asjaoluga, et võlgnevus kasvab igapäevaselt, sest… Read more »

Transpordifirma

Posted

Kui Teie võlgnikuks on transpordifirma, kes viivitab arve tasumisega või ei vasta enam Teie meeldetuletustele, on see suureks ohumärgiks, et arve võibki jääda tasumata.

Võla aegumine

Posted

Millal ja mis hetkest võlad aeguvad? Kas võlad aeguvad 3 või 10 aastaga? Mis hetkest võla aegumine katkeb? Millal algab nõude aegumine nõude kohtukaudu sissenõudmisel? Miks on oluline pöörduda abi saamiseks inkasso poole nii pea, kui hakatakse viivitama arve tasumisega?

Edukas Eesti Ettevõte 2017

Posted

Meil on suur rõõm teatada, et meie ettevõte SPT Inkasso OÜ kuulub sellest aastast alates kõrge krediidireitinguga ettevõtete hulka, omades krediidireitingut AAA (suurepärane). SPT Inkasso on tugev ja usaldusväärne ettevõte, millel on suurepärased finantsnäitajad, positiivne taustinformatsioon ja hea maksekäitumine. Rõõm on teha oma tööd suure pühendumusega ning veel suurem rõõm on näha ka vastavaid tulemusi…. Read more »