Esileht » SPT Uudised

Võlg makstakse ennem neile, kus võlgastega pidevalt tegeletakse

Posted

Kinnitab fakt, et võlg makstakse ära ennem nendele krediitoritele, kes tegutsevad kiiremini ja õigeaegselt, on järjepidevamad ning kasutavad võlasumma tagasi saamiseks konkreetseid sanktsioone ehk inkassoabi. Ainuüksi hoiatustest ja ähvardustest ei piisa, kui nendele ei järgne konkreetseid samme. Raha laekumine on palju suurem pärast seda, kui klientidele tuletatakse korduvalt nende võlga meelde. Uskumatu, aga väga paljudes… Read more »

EV100 – 23.02.18 kontor ja klienditeenindus suletud!

Posted

Peagi peagi on saabumas kaua oodatud EV100 sünnipäev.   Et meie kollektiiv saaks valmistuda suurteks pühadeks ning veeta rohkem aega oma pere, sõprade ja lähedastega, on meie kontor ja klienditeenindus 23.02.18 suletud.   Soovime Teile erakordset peagi saabuvat EV100 sünnipäeva!   Teie SPT Inkasso

SPT Inkasso – 4 aastat

Posted

18.02.18 täitus SPT Inkasso ettevõttel 4 aastat. Oleme õnnelikud ja uhked selle üle, mida teeme. Täname siiralt kõiki oma koostööpartnereid, kes on meid usaldanud, sest ilma Teieta ei oleks me siin, kus me hetkel oleme. Teie SPT Inkasso OÜ

Kuidas kliendid Sulle õigeaegselt maksaksid?

Posted

Ettevõttes on kõige enam sinu kontroll all olev valdkond nõuded klientidele. Jagame Teile nõuanded, kuidas asju selles valdkonnas õigesti sättida. Maksetingimused ja lepingud kirjalikult kokkulepitud ja paika pandud! Klientidega tuleb sõlmida korralikud lepingud. Näiteks, kui puudub leping ja kauba kättesaamise kohta kinnitus, on kauba kättesaamist raske tõendada. Maksetingimused peavad olema fikseeritud ja kooskõlastatud ehk mitu… Read more »

Kontor suletud 01.12.17

Posted

Seoses kolimisega uuele suuremale äripinnale, on meie kontor ja klienditeenindus suletud 1. detsember 2017.a. Meie uueks aadressiks on alates 01.12.17 Lõõtsa 8A C-torn 7. korrus. Vastame Teie kirjadele ning kõnedele taas alates 04.12.17.