Esileht » SPT Uudised
slider-bg3 (2)

Millal pöörduda inkassofirma poole?

Posted

Meie käest küsivad kliendid väga tihti ’’Millal on õige aeg pöörduda inkassofirma poole?’’ Järelikult, kui juba on see mõte või küsimus Teile pähe tulnud, on tegelikult viimane ja ainuõige aeg pöörduda inkassofirma poole. Ükski seadus ei reguleeri konkreetset aega inkassofirma poole pöördumiseks. Oluline on vaid meeles pidada üht – tasumise tähtaeg peab olema möödunud ning… Read more »

Kokkulepete sõlmimine

Posted

Oma igapäevatöös näeme tihti, kui kergekäeliselt sõlmitakse kokkuleppeid, millel puudub kirjalik tõestusmaterjal. Kui juhtub, et Teile jäädakse võlgu Teie osutatud teenuse või toote eest, siis just kirjalik tõestusmaterjal on see, mille alusel saate hakata hiljem võlga sisse nõudma. Vastasel korral on suur oht jääda oma rahadest üldse ilma. Seega jagame Teile meeleldi mõningaid soovitusi ning… Read more »

Kuidas hinnata oma uue kliendi maksevõimekust?

Posted

Oma igapäevatöös näeme tihti, et kliendid ei tee oma uue koostööpartneri kohta piisavat taustakontrolli. Ehk oma toode või teenus müüakse pimesi, kontrollimata kas vastaspooleks on üldse maksevõimeline klient või mitte. Taustakontrolli tegemata jätmine ning pimesi müümise tagajärjeks on tasumata arvete hulk, mis mingil ajahetkel kantakse ettevõtte kuludesse ehk oodatud rahad jäävad ettevõttel saamata. Selleks, et… Read more »

Võlgade sissenõudmise registri privaatsussätted

Posted

Registripidaja   SPT INKASSO OÜ Lõõtsa 8a, Tallinn 10145 Registrikood: 12615741   Andmete töötlemise eest vastutav isik: Diore Arovald +372 658 0100 / klienditeenindus@sptinkasso.ee   Isikuandmete töötlemise eesmärk   Võlgade sissenõudmise registrit kasutatakse käitlemiseks, jälgimiseks ja võlgade sissenõudmise korralduse haldamiseks. Selle tegevuse käigus, mis sisaldab isikuandmeid võlgade sissenõudmise registris, töödeldakse nii õiguslike, kui ka mitte õiguslike… Read more »

Kuidas tegutsevad pahatahtlikud ettevõtted Eestis?

Posted

Kirjeldame Teile lühidalt, kuidas pahatahtlikud ettevõtted Eestis tegutsevad: Luuakse firma, tegutsetakse natuke aega, maksud jäetakse deklareerimata ja maksmata, majandusaasta aruanded esitamata, võlausaldajatele võlad maksmata ja lastakse firma hingusele. Nii kaua, kui firma jäänused hingavad, luuakse (või ostetakse vana keha) uus firma ja kõik algab jälle otsast peale. Töötajad tuuakse vanast firmast üle siis, kui vana… Read more »