x_0_0_0_14111463_800-1

Paljud ettevõtted peavad tähtajaks tasumata arvetega tegelemist väga tüütuks ning ajakulukaks tegevuseks, millega tegelemist lükatakse pahatihti edasi. Esialgu ei peeta sellega tegelemist prioriteediks, kuniks üks hetk on ettevõte olukorra ees, kus arve tuleb kanda ettevõtte kahjumisse.

Oma töös näeme igapäevaselt, kui hilja kliendid hakkavad tegelema tähtajaks tasumata arvetega või ei kasutata koheselt sanktsioone võlas klientide peal.
Inkassosse pöördutakse viimase võimalusena, kuid paljude juhtumite korral on siis ka juba hilja, kuna võlgnik on selleks hetkeks oma äritegevuse lõpetanud ning puuduvad varad ja rahad, mida ka kohtutäitur saaks arestida.

Mida hiljem hakatakse tähtajaks tasumata arvetega tegelema, seda rohkem arveid peab ettevõte üks hetk kahjumisse kandma ning seda vähem käiberaha ettevõte suudab endale tekitab. Kui ettevõttel on vähe käiberaha ning kui ettevõte ei suuda maksta ära oma põhikohustusi, siis suure tõenäosusega on ettevõte määratud hukule. Ka kõige kasumlikumad ettevõtted võivad minna pankrotti, kui võlas klientidega tegelemine on ettevõttes puudulik.

Samas on teada, et arved tasutakse eeskätt just nendele klientidele, kes on järjepidevamad ning kes kasutavad juba koheselt konkreetseid sanktsioone võla summa kätte saamiseks, mitte ei lükka arvega tegelemist järjepidevalt edasi.

Siinkohal julgustamegi kliente pöörduma inkasso poole juba palju varem, kui seda tavapäraselt tehakse, kartmata kõrgete inkassotasude või võlgniku halva kohtlemise pärast.
Inkassotasud on kliendile minimaalsed ja vaid laekumise põhised ehk kokkulepitud % laekumiselt. Kui ei ole laekumist, ei ole ka tasu kliendile.
Samuti koostöö alustamine inkassofirmaga on kiire ja lihtne, koostööd tehakse vaid allkirjastatud volikirja alusel.

Menetlusega alustamiseks piisab, kui edastate meile nõude alusdokumendi (tasumata arve, leping, muu kirjalik kokkulepe võlgnikuga) ja nõude sisu otse kodulehekülje kaudu ALUSTA MENETLUSEGA või e-posti teel myyk@sptinkasso.ee

Vaatame Teie nõude üle ning saadame Teile meie poolse pakkumise, mis on kindlasti Teie jaoks turu soodsaim. Pakkumise kinnitamise järel saamegi juba alustada inkassomenetlusega.

Küsimuste korral vastame neile suurima hea meelega Tel. +372 658 0100 või e-post: klienditeenindus@sptinkasso.ee