Esileht » tasumata arve
saitko-meilta-perintakirjeen

Kas tasumata arve alusel ollakse Teie võlgu?

Pidevate meeletuletuste tegemine kulutab Teie aega, närve ja raha ning meie soov on Teid sellest ebameeldivast tegevusest vabastada.

Seega on õige aeg pöörduda abi saamiseks inkasso poole, sest mida rohkem viivitada, seda väiksem on võimalus võlg kätte saada.

Inkasso teeb meeldetuletust Teie eest kordades soodsamalt, efektiivsemalt ning kiiremini, kui jätkaksite ise meeldetuletuste tegemist.

Inkasso saab enamik oma tasudest just võlgnikult, sest võlgnik on rikkunud kohustust, mitte klient. Võlgnikult nõutakse tasud vastavalt seaduse miinimummääradele ning kliendi teenustasu selles on minimaalne või täiesti teenustasuta.

Teeme koostööd nii eraisikute, kui ka ettevõtetega ning võlgu nõuame sisse samuti eraisikutelt ja ettevõtetelt.

Nõuame sisse võlgnevusi juba alates 20,00 eurost.

Meiega koostöö alustamine on Teie jaoks igati kohustuste vaba, sest me ei sõlmi ühtegi siduvat koostöölepingut – Teie ise otsustate, kas ja millal annate nõude menetlusse.
Koostööd teeme vaid volikirja alusel, olles Teie esindajaks, mitte nõude omanikuks.

Miks valida oma koostööpartneriks just SPT Inkasso OÜ firma, leiate vastuse: Miks SPT Inkasso OÜ

Mida inkasso suudab rohkem teha, kui klient ise: Miks kasutada inkassoabi

Menetlusega alustamiseks edastage meile nõue otse kodulehekülje kaudu ALUSTA MENETLUSEGA või e-posti teel myyk@sptinkasso.ee.

Vaatame Teie nõude üle ning saadame Teile meie poolse pakkumise, mis on kindlasti Teie jaoks turu soodsaim.

Inkassomenetlusest:

Aktiivne inkassomenetlus kestab üldjuhul 1-2 kuud. Kui selle aja jooksul meil ei õnnestu mitte kuidagi võlgnevust tagasi tuua on Teil 2 võimalust: kas lõpetame inkassomenetluse teenustasuta või jätkame kohtumenetlusega.

Kohtumenetlusega alustamiseks teeme Teile personaalse kohtupakkumise, võttes arvesse kogu võlas olevat summat ning võlgniku käitumist.

Kohtusse saame pöörduda maksekäsu kiirmenetluse või hagimenetluse raames tulenevalt võlgniku käitumisest, maksevõimest ja võlas oleva summa suurusest.
Kohtumäärusena välja antud ”Maksekäsk” on aluseks täitemenetluse algatamiseks. Täitemenetluses kohtutäitur arestib võlgniku pangaarved ning seab piirangud tema kinnis – ja vallasvarale.

Jagame Teile suurima hea meelega oma teadmisi ja kogemusi, andes Teile igal ajal tasuta abi ning nõu, mis on seotud just Teie juhtumiga.

Me ei hoia Teid teadmatuses ehk hoiame Teid järjepidevalt kursis Teie juhtumi käekäigu osas isegi, kui laekumist ei ole toimunud.

Küsimuste korral vastame neile suurima hea meelega Tel. +372 658 0100 või e-post: klienditeenindus@sptinkasso.ee