Esileht » tasumata arve
saitko-meilta-perintakirjeen

Kas võlgnik viivitab võla tasumisega?

Kas olete tüdinenud oma raha tagaajamisest?

Reageerides õigeaegselt, toob inkasso eduka inkassomenetluse korral tagasi kogu võlasumma ilma, et peaksite ise sellesse ajaliselt ning rahaliselt panustama. SPT Inkasso tasu vaid võlgnikult väljamõistetud viivised ja sissenõudmiskulu vastavalt seadusandlusele.

Meiega koostöö alustamine on väga kiire ja lihtne – puuduvad keerulised ja siduvad koostöölepingud ning koostööd alustame Teiega vaid volikirja alusel.

Menetlusega alustamiseks piisab nõude alusdokumendist (tähtajaks tasumata arve, kirjalik leping või muu kirjalik tõestusmaterjal võlgnevuse kohta).

Inkassomenetlus kestab üldjuhul 1-2 kuud. Kui selle aja jooksul meil ei õnnestu mitte kuidagi võlgnevust tagasi tuua, on Kliendil 2 võimalust: kas lõpetame inkassomenetluse teenustasuta või jätkame Teie soovil kohtumenetlusega.

Kohtusse saame pöörduda maksekäsu kiirmenetluse või hagimenetluse raames tulenevalt võlgniku käitumisest ja võlasummast.
Kohtumäärusena välja antud ”Maksekäsk” on aluseks täitemenetluse algatamiseks. Täitemenetluses kohtutäitur arestib võlgniku pangaarved ning seab piirangud tema kinnis – ja vallasvarale.

Kui võlgnik tasub põhisumma otse Teie arveldusarvele ning jätab meile maksmata viivised ja sissenõudmiskulu, jätkame inkassomenetlusega võlgniku vastu, nõudes võlgnikult sisse ka seadusest tulenevad viivised ja sissenõudmiskulu.

Jagame Teile suurima hea meelega oma teadmisi ja kogemusi, andes Teile igal ajal tasuta abi ning nõu, mis on seotud just Teie juhtumiga.

Me ei hoia Teid teadmatuses ehk hoiame Teid järjepidevalt kursis Teie juhtumi käekäigu osas isegi, kui laekumist ei ole toimunud.

Meie jaoks ei ole ükski võlasumma liialt suur ega liialt väike – menetleme kõiki nõudeid, olenemata võla summa suurusest. Kui on tekkinud võlgnevus, tuleb see tasuda viivitamatult olenemata võla summa suurusest.

Miks valida oma koostööpartneriks just SPT Inkasso OÜ, leiate vastuse: Miks SPT Inkasso OÜ

Inkassovaldkonda puudutavate küsimuste korral, leiate vastuse: Inkasso

Tasuta inkassomenetlusega alustamiseks edastage meile nõude alusdokument e-posti teel myyk@sptinkasso.ee või otse läbi meie kodulehekülje ALUSTA MENETLUSEGA.

Meie koduleheküljel www.sptinkasso.ee on avatud tööpäeviti kella 8:00st kuni 16:00ni suhtlemiseks online chat.

Küsimuste korral võtke julgesti meiega ühendust telefoni teel +372 658 0100.

Võtke meiega ühendust juba täna ning leiame üheskoos parima lähenemise viisi just Teie juhtumile!