Esileht » Teenused
perinta

SPT Inkassoteenus Teile efektiivne ning teenustasuta!

Kasutades meie inkassoteenust on Teie rahaline kulu 0 eurot.

Eduka inkassomenetluse korral saate tagasi põhisumma 100%. SPT Inkasso tasu on vaid võlgnikult väljamõistetud viivised ja sissenõudmisekulu vastavalt seadusandlusele.

Laekumiste puudumise korral ei kaasne Teile samuti ühtegi tasu. 

Meiega koostöö alustamine on väga kiire ja lihtne, sest puuduvad keerulised ja siduvad koostöölepingud. Koostööd teeme Teiega vaid volikirja alusel, olles Teie esindajaks nii inkassomenetluses, kui ka vajadusel kohtu – ja täitemenetluses.

Meie Kliendiks saavad KÕIK – nii ettevõtted, kui ka eraisikud.

Kõik võlgnevuse summad on meie jaoks sissenõutavad.

Juhul, kui 1-2 kuu jooksul meil ei õnnestu võlgnevust tagasi tuua, on 2 võimalust: kas lõpetame inkassomenetluse teenustasuta või jätkame kohtumenetlusega.

Kohtumenetlusega liitumiseks edastame Teile personaalse kohtupakkumise võttes aluseks võlgniku eelneva käitumise, võimaliku maksevõime ja võlasumma suuruse.

Tasuta inkassomenetlusega alustamiseks edastage meile nõude alusdokument (tasumata arve, akt, leping või muu võlgniku kirjalik kinnitus) e-posti teel myyk@sptinkasso.ee või otse läbi meie kodulehekülje ALUSTA MENETLUSEGA.

Miks alustada koostööd just SPT Inkassofirmaga, leiate vastuse: Miks SPT Inkasso

Täiendavate küsimuste korral võtke meiega julgesti ühendust Tel. +372 658 0100 või e-posti teel klienditeenindus@sptinkasso.ee

 SPT teenused: