Esileht » Transpordifirma
saitko-meilta-perintakirjeen

Kui Teie võlgnikuks on transpordifirma, kes viivitab arve tasumisega või ei vasta enam Teie meeldetuletustele, on see suureks ohumärgiks, et arve võibki jääda tasumata.

Viimaste uuringute kohaselt on 2017.a esimese poolaasta maksekäitumises probleeme kõige rohkem veondusettevõtetega, kes sõlmivad igaks veoks lepingu. Seetõttu on neil suurem võimalus sattuda olukorda, mis mõjutab ka maksualast käitumist.

Seda täheldame ka meie oma igapäevatöös, sest inkassomenetluses on viimaste kuudega esirinnas just transpordifirmade võlgnevused/võlgnikud.

Kui Teie klient hakkab edasi lükkama maksetähtaega või ei vasta enam Teie meeldetuletustele, siis suure tõenäosusega võibki jääda arve tasumata ning andes nõude üle inkassosse mitmeid kuid hiljem, ei ole ka inkassol võlgnikult enam midagi võtta, sest võlgnik on selle vahepealse ajaga suutnud rahad ettevõttest välja viia ning ettevõtte tegutsemise lõpetada.

Praktika on näidanud, et võlgniku järjepidevad lubadused võrduvad tegelikkuses mitte tasumisega.

Kuidas antud olukorras käituda, et oma rahadest mitte jäädavalt ilma jääda?

Antud olukorras tuleb kasuks Teie õige ja kiire reageerimine. Kui hoolimata Teie meeldetuletustest või võlgniku järjepidevatest lubadustest on kuu aja pärast arve endiselt tasumata, on mõistlik nõue üle anda inkassole. Inkasso saab rakendada veel õigel ajal seadusest tulenevaid sanktsioone ning oma veenmis- ja läbirääkimisoskusi, et Teile võlgu olev summa kiiresti ja valutult tagasi tuua. Kui me nõuame võla sisse alles mitu kuud hiljem, siis ei pruugi enam aidata ka meie poolsed sanktsioonid ning veenmis – ja läbirääkimisoskused, kui võlgnik on oma rahad juba ettevõttest välja viinud.

Kuid tegutsedes õigel ajal üheskoos, toome Teie rahad tagasi kiiresti, osapoolte suhteid kahjustamata.

Miks valida oma koostööpartneriks just SPT Inkasso OÜ, leiate vastuse: Miks SPT Inkasso OÜ

Inkassovaldkonda puudutavate küsimuste korral, leiate vastuse: Inkasso

Kuidas alustada?

Tasuta inkassomenetlusega alustamiseks edastage meile nõude alusdokument e-posti teel myyk@sptinkasso.ee või otse läbi meie kodulehekülje ALUSTA MENETLUSEGA.

Meie koduleheküljel www.sptinkasso.ee on avatud tööpäeviti kella 8:00st kuni 16:00ni suhtlemiseks online chat.

Küsimuste korral võtke julgesti meiega ühendust telefoni teel +372 658 0100.

Võtke meiega ühendust juba täna ning leiame üheskoos parima lähenemise viisi just Teie juhtumile!