Esileht » Transpordifirma
slider-bg1

Kui Teie võlgnikuks on transpordifirma, kes viivitab arve tasumisega või ei vasta enam Teie meeldetuletustele, on see suureks ohumärgiks, et arve võibki jääda tasumata.

Üldjuhul on maksekäitumises probleeme kõige rohkem veondusettevõtetega, kes sõlmivad igaks veoks lepingu. Seetõttu on neil suurem võimalus sattuda olukorda, mis mõjutab ka maksualast käitumist.

Seda täheldame ka meie oma igapäevatöös, sest inkassomenetluses on viimaste kuudega esirinnas just transpordifirmade võlgnevused/võlgnikud.

Kui Teie klient hakkab edasi lükkama maksetähtaega või ei vasta enam Teie meeldetuletustele, siis suure tõenäosusega võibki jääda arve tasumata ning andes nõude üle inkassosse mitmeid kuid hiljem, ei ole ka inkassol võlgnikult enam midagi võtta, sest võlgnik on selle vahepealse ajaga suutnud rahad ettevõttest välja viia ning ettevõtte tegutsemise lõpetanud.

Praktika on näidanud, et võlgniku järjepidevad lubadused võrduvad tegelikkuses mitte tasumisega.

Julgustamegi rohkem kõiki kliente pöörduma abi saamiseks inkasso poole juba palju varem, kui seda tavapäraselt tehakse, kartmata kõrgete inkassotasude või võlgniku halva kohtlemise pärast. Sest fakt on see, mida rohkem päevi läheb tasumise tähtajast üle, seda väiksem on võimalus võlg kätte saada.

Siinkohal soovitame Teil lugeda: Milline on pahatahtliku ettevõtte tegutsemisplaan?

Kuidas antud olukorras käituda, et oma rahadest mitte jäädavalt ilma jääda?

Antud olukorras tuleb kasuks Teie õige ja kiire reageerimine. Kui hoolimata Teie meeldetuletustest või võlgniku järjepidevatest lubadustest on kuu aja pärast arve endiselt tasumata, on mõistlik nõue üle anda inkassole. Inkasso saab rakendada veel õigel ajal seadusest tulenevaid sanktsioone ning oma veenmis- ja läbirääkimisoskusi, et Teile võlgu olev summa kiiresti ja valutult tagasi tuua. Kui me nõuame võla sisse alles mitmeid kuid hiljem, siis ei pruugi enam aidata ka meie poolsed sanktsioonid ning veenmis – ja läbirääkimisoskused, kui võlgnik on oma rahad juba ettevõttest välja viinud.

Kuid tegutsedes õigel ajal üheskoos, toome Teie rahad tagasi kiiresti, osapoolte suhteid kahjustamata.

Miks valida oma koostööpartneriks just SPT Inkasso OÜ, leiate vastuse: Miks SPT Inkasso OÜ

Mida inkasso suudab rohkem teha, kui klient ise: Miks kasutada inkassoabi

Kuidas alustada?

Menetlusega alustamiseks edastage meile nõue otse kodulehekülje kaudu ALUSTA MENETLUSEGA või e-posti teel myyk@sptinkasso.ee.

Vaatame Teie nõude üle ning saadame Teile meie poolse pakkumise, mis on kindlasti Teie jaoks turu soodsaim.

Küsimuste korral vastame neile suurima hea meelega Tel. +372 658 0100 või e-post: klienditeenindus@sptinkasso.ee