Esileht » Üürivõlg
saitko-meilta-perintakirjeen

Kas üürnik ei ole tasunud oma üüritasu või on jätnud tasumata kommunaalmaksed?

Üürivõla sissenõudmine – kiire ja teenustasuta. Alusta juba täna!

Eduka inkassomenetluse korral saate tagasi põhisumma 100% ning SPT Inkasso tasu on vaid võlgnikult väljamõistetud viivised ja sissenõudmiskulu.

Kui laekumised puuduvad ehk võlgnik ei ole inkassomenetluse jooksul teinud makseid, ei kaasne Teile sellega samuti ühtegi tasu.

Meiega koostöö alustamine on samuti väga kiire ja lihtne. Kuna puuduvad sisukad ja siduvad koostöölepingud, alustame Teiega koostööd vaid allkirjastatud volikirja alusel. Volikiri annab meile õiguse esindada Teid inkasso -, kohtu – ja täitemenetluses.

Kahjuks pöörduvad paljud inkassofirma poole abi saamiseks liiga hilja, kus ka inkasso ei ole enam suuteline võlga tagasi tooma.
Reageerides õigeaegselt ja kasutades inkassoabi on võla tagasi saamise tõenäosus palju suurem, kui oleksite ise sellega tegelenud. Inkasso inimlik lähenemine juhtumile ja õigeaegne tegutsemine kiirendab ning suurendab oluliselt Teie rahavoogusid.

Kui inkassomenetlus 1-2 kuu jooksul soovitud tulemust ei too ehk puuduvad üürivõlgnikult maksed või kokkulepped maksete osas, saame jätkata kohtu – ja täitemenetlusega või lõpetada inkassomenetluse teenustasuta.

Kui pöördume võla kätte saamiseks kohtusse ja sealt edasi täitemenetlusse, teeme vastavad avaldused Teie eest ning ka kohtuga suhtlemise võtame enda peale.

Kohtusse saame pöörduda maksekäsu kiirmenetluse või hagimenetluse raames tulenevalt võlgniku eelnevast käitumisest ning võla summa suurusest.
Kohtumäärusena välja antud ”Maksekäsk” on aluseks täitemenetluse algatamiseks. Täitemenetluses kohtutäitur arestib võlgniku pangaarved ning seab piirangud tema kinnis – ja vallasvarale.

Miks pöörduda abi saamiseks just SPT Inkasso poole: Miks SPT Inkasso

Inkassovaldkonda puudutavate küsimuste korral leiate vastuse: Inkasso

Soovitame kindlasti Teil ka lugeda meie blogipostitust teemal ”Võlg makstakse ennem neile, kus võlgastega pidevalt tegeletakse

Kuidas alustada?

Menetlusega alustamiseks edastage meile üürileping, muu võlgnikuga kirjalik kokkulepe või tasumata kommunaalmaksete arved e-posti teel myyk@sptinkasso.ee.

Olles saanud Teilt kirja, võtame Teiega koheselt ühendust, saadame allkirjastamiseks volikirja ning seejärel saame juba alustada inkassomenetlusega.

Kui Te ei tea, kas ja millal üürivõlga sissenõuda, võtke meiega julgesti ühendust telefoni teel +372 658 0100 või e-kirja teel klienditeenindus@sptinkasso.ee

Võtke meiega ühendust juba täna ning leiame üheskoos parima lahenduse ja lähenemise viisi just Teie juhtumile!