Esileht » Võlaabi
bigstock-Stressed-Man-Worries-About-Eco-6317484

Kas võlgnik viivitab võla tasumisega?

Ei vasta enam Teie kirjadele ja kõnedele?

Või lükkab järjepidevalt tasumise tähtaega edasi?

Siis on õige aeg pöörduda nõudega inkassosse, sest tasumise tähtaega järjest edasi lükates, väheneb võimalus  ka inkassol võlg kätte saada.

Inkasso teeb võla meeldetuletust Teie eest kordades kiiremini,efektiivsemalt ja soodsamalt, sest võlgnikega tegelemine on meie igapäevatöö ning omame selleks head kogemust.

Kahjuks pöörduvad endiselt väga paljud inkasso poole abi saamiseks liiga hilja, kus ka inkasso ei ole enam suuteline võlga tagasi tooma.
Paljud ei kasuta inkassoabi ja seda tõenäoliselt suurte inkassotasude kartuses või võlgniku halva kohtlemise pärast. Tegelikult sellisteks hirmudeks põhjust ei ole.

Inkasso saab enamik oma tasudest just võlgnikult, sest võlgnik on rikkunud kohustust, mitte Teie. Võlgnikult nõutakse tasud vastavalt seaduse miinimum määradele ning kliendi teenustasu selles on vaid laekumise põhine. Kui ei ole laekumist, ei ole ka tasu kliendile.

Samuti ei kahjusta inkasso osapoolte vahelisi suhteid ega huve, vaid eelkõige lahendab ta tekkinud olukorra osapoolte vahel maksimaalse väärtusega, kuid minimaalsete kuludega.

Siinkohal julgustamegi kliente pöörduma abi saamiseks inkasso poole juba palju varem, kui seda tavapäraselt tehakse. Võlg makstakse ennem neile, kes on järjepidevamad ja kasutavad koheseid sanktsioone võla tekkimise korral.

Meie kliendiks saavad kõik – nii eraisikuid, kui ka ettevõtted ning võlgnevusi nõuame sisse samuti nii eraisikutelt, kui ka ettevõtetelt.

Menetlust alustame juba 20,00 eurose võla summa suurusega.

Meiega koostöö alustamine on kiire ja lihtne – koostööd alustame ja teeme vaid volikirja alusel ning puuduvad keerulised ja siduvad koostöölepingud.

Kindlasti soovitame Teil lugeda meie blogi postitust teemal: Milline on pahatahtliku ettevõtte tegutsemisplaan? Mis peaks andma Teile ka kinnitust, et ei tasu oodata võla üleandmisega inkassosse.

Mida inkasso suudab rohkem teha, kui klient ise: Miks kasutada inkassoabi

Menetlusega alustamiseks piisab, kui edastate meile nõude alusdokumendi (tasumata arve, leping, muu kirjalik kokkulepe võlgnikuga) ja nõude sisu otse kodulehekülje kaudu ALUSTA MENETLUSEGA või e-posti teel myyk@sptinkasso.ee

Vaatame Teie nõude üle ning saadame Teile meie poolse pakkumise, mis on kindlasti Teie jaoks turu soodsaim. Pakkumise kinnitamise järel saamegi juba alustada inkassomenetlusega.

Küsimuste korral vastame neile suurima hea meelega Tel. +372 658 0100 või e-post: klienditeenindus@sptinkasso.ee