Esileht » Võlaabi
slider-bg1

Kas võlgnik viivitab võla tasumisega?

Kas olete tüdinenud võlgniku järjepidevatest lubadustest ning vabandustest võla mitte tasumiseks? Või hoopiski ei vasta Ta enam Teie kirjadele ja kõnedele?

SPT Inkasso abiga saate eduka menetluse korral tagasi kogu võlas oleva summa täiesti teenustasuta. SPT Inkasso tasu on vaid võlgnikult väljamõistetud viivised ja sissenõudmisekulu vastavalt seadusandlusele.

Kahjuks enamik pöörduvad inkasso poole abi saamiseks liiga hilja, kus ka inkasso ei ole suuteline võlga tagasi tooma ning ettevõtted peavad tasumata arved oma kuludesse kandma. Kuid reageerides õigeaegselt, toob inkasso tagasi kogu võlasumma ilma, et peaksite ise sellesse ajaliselt ning rahaliselt panustama.

Menetlusega alustamine on kiire, lihtne ja mugav, sest koostööd alustame Teiega vaid volikirja alusel, olles Teie esindajaks. Jäävad allkirjastamata keerulised, sisukad ja siduvad koostöölepingud.

Meie eesmärk on eelkõige kliendirahulolu. Arvestame alati iga Kliendi, nii era- kui ka ärikliendi vajaduste ja soovidega. Seetõttu käsitleme igat meile sissenõudmiseks antud võla juhtumit personaalselt, professionaalselt ja paindlikult. Tänu Teile antud juhtumile parandame üheskoos maksekultuuri Eestis pannes võlgniku vastutama tekkinud tagajärgede eest.

Võlanõude summa suurusele me piire ei sea – käsitleme nõudeid summa suurusest olenemata.

Meie Kliendiks saavad kõik – eraisikud, kui ka ettevõtted.

Võtame nõuded menetlusse panustades just kvaliteedile ning Teil ei ole vaja isegi hinna üle pead murda, sest Teie rahaline kulu meie inkassoteenust kasutades on 0 eurot!

Inkassomenetlus kestab üldjuhul 1-2 kuud ning kui selle aja jooksul meil ei õnnestu võlgnevust tagasi tuua, on 2 võimalust: kas lõpetame inkassomenetluse teenustasuta või jätkame kohtumenetlusega.

Hoiame Teid juhtumi käekäiguga pidevalt kursis, andes Teile järjepidevalt teavet meie tehtud toimingutest Teie võlgniku vastu. Mistõttu ei pea te kannatama infopuuduse all.

Tasuta inkassomenetlusega alustamiseks edastage meile nõude alusdokument (tasumata arve, akt, leping või muu kirjalik kinnitus) e-posti teel myyk@sptinkasso.ee või otse läbi meie kodulehekülje ALUSTA MENETLUSEGA.

Kui soovite meiega suhelda otse Internetis, siis selleks on avatud meie koduleheküljel www.sptinkasso.ee suhtlemiseks chat E-R kell 8:00-16:00.

Miks pöörduda abi saamiseks just SPT Inkasso poole, leiate vastuse: Miks SPT Inkasso

Inkassovaldkonda puudutavate küsimuste korral soovitame lugeda: Inkasso

Küsimuste korral võtke julgesti meiega ühendust Tel. +372 658 0100 või myyk@sptinkasso.ee

Võtke meiega ühendust juba täna ning leiame üheskoos parima lähenemise viisi just Teie juhtumile!