Esileht » Võlaabi
slider-bg1

Kas võlgnik viivitab võla tasumisega?

Või hoopiski ei vasta Ta enam Teie kirjadele ja kõnedele?

Kas olete tüdinenud võlgniku järjepidevatest lubadustest ning vabandustest võla mitte tasumiseks?

SPT Inkassofirma abiga saate eduka inkassomenetluse korral tagasi kogu põhisumma 100% ja seda täiesti teenustasuta. SPT Inkasso tasu on vaid põhinõudele juurde lisatud ja võlgnikult väljamõistetud viivised ning sissenõudmisekulu vastavalt seadusandlusele.

Menetlusega alustamine on kiire, lihtne ja mugav, sest koostööd alustame Teiega vaid volikirja alusel, olles Teie esindajaks. Jäävad allkirjastamata keerulised, sisukad ja siduvad koostöölepingud.

Meie eesmärk on eelkõige kliendirahulolu. Arvestame alati iga Kliendi, nii era- kui ka ärikliendi vajaduste ja soovidega. Seetõttu käsitleme igat meile sissenõudmiseks antud võla juhtumit personaalselt, professionaalselt ja paindlikult. Tänu Teile antud juhtumile parandame üheskoos maksekultuuri Eestis pannes võlgnikud vastutama tekkinud tagajärgede eest.

Võlanõude summa suurusele me piire ei sea – käsitleme nõudeid summa suurusest olenemata.

Meie Kliendiks saavad kõik – eraisikud, kui ka ettevõtted.

Võtame nõudeid menetlusse panustades just kvaliteedile ning Teil ei ole vaja isegi hinna üle pead murda, sest Teie rahaline kulu meie inkassoteenust kasutades on 0 eurot.

Inkassomenetlus kestab üldjuhul 1-2 kuud ning kui selle aja jooksul meil ei õnnestu võlgnevust tagasi tuua või puuduvad kokkulepped tasumise osas, on 2 võimalust: kas lõpetame inkassomenetluse teenustasuta või jätkame kohtumenetlusega.

Kohtumenetlusega liitumiseks edastame Teile personaalse kohtupakkumise võttes aluseks võlgniku eelneva käitumise, võimaliku maksevõime ja võlasumma suuruse.

Hoiame Teid juhtumi käekäiguga pidevalt kursis, andes Teile järjepidevalt teavet meie tehtud toimingutest Teie võlgniku vastu. Mistõttu ei pea te kannatama infopuuduse all.

Fakt on see, et võlg makstakse ennem neile, kes reageerivad kiiremini, on järjepidevamad ja kes kasutavad konkreetseid sanktsioone nt. inkasso kaasabi võlasumma tagasi saamiseks. Ei tasu viivitada võla üleandmisega inkassosse, sest tulles võlgnikule järjepidevalt vastu pikendades sellega makse tähtaegasid, võite jääda lõpuks ilma nii oma kliendist, kui ka tekkinud võlast. Kuid reageerides õigeaegselt ning inkasso inimlik lähenemine võlgnikule, toob Teie võlguoleva summa tagasi suurema tõenäosusega ja oodatust kiiremini, kui jätkaksite ise meeldetuletuste tegemist.

Soovitame Teil kindlasti lugeda blogi postitust teemal ”Miks on õigeaegne reageerimine ja inkasso kaasamine olulised?

Inkassomenetluse kohta soovitame Teil lugeda: Inkasso

Tasuta inkassomenetlusega alustamiseks edastage meile nõude alusdokument (tasumata arve, akt, leping või muu võla kirjalik kinnitus) e-postiga myyk@sptinkasso.ee või alusta menetlusega otse meie kodulehekülje kaudu: Alusta menetlusega.

Täiendavate küsimuste korral võtke meiega julgesti ühendust Tel. +372 658 0100 või e-posti teel klienditeenindus@sptinkasso.ee.

Võtke meiega ühendust juba täna ning leiame üheskoos parima lähenemise viisi just Teie juhtumile!