Esileht » Võlaabi
bigstock-Stressed-Man-Worries-About-Eco-6317484

Kas võlgnik viivitab võla tasumisega?

Ei vasta enam Teie kirjadele ja kõnedele?

Või leiab järjepidevalt vabandusi mitte maksmiseks?

Siis on ainuõige aeg pöörduda nõudega inkassosse, sest tasumise tähtaega järjest edasi lükates, väheneb võimalus  ka inkassol võlg kätte saada.

Inkasso teeb võla meeldetuletust Teie eest kordades kiiremini,efektiivsemalt ja soodsamalt, sest võlgnikega tegelemine on meie igapäevatöö ning omame selles väga head kogemust.

Kahjuks pöörduvad väga paljud inkasso poole abi saamiseks liiga hilja, kus ka inkasso ei ole enam suuteline võlga tagasi tooma.
Samuti ei tihka ikkagi paljud inkasso abi kasutada ja seda tõenäoliselt suurte inkassotasude kartuses või peljates, et inkasso kohtleb võlgnikke halvasti. Tegelikult sellisteks hirmudeks põhjust ei ole.

Inkasso saab enamik oma tasudest just võlgnikult, sest võlgnik on rikkunud kohustust, mitte Teie. Võlgnikult nõutakse tasud vastavalt seaduse miinimum määradele ning kliendi teenustasu selles on minimaalne või täiesti teenustasuta.

Samuti ei tohi inkasso kuidagi kahjustada osapoolte vahelisi suhteid ega huve, vaid eelkõige peab ta olema suuteline lahendama tekkinud olukord osapooltele maksimaalse väärtusega ning minimaalsete kuludega.

Siinkohal julgustamegi Teid pöörduma abi saamiseks inkasso poole juba palju varem, kui seda tavapäraselt tehakse, kartmata kõrgete inkassotasude või võlgniku halva kohtlemise pärast. 

Meie kliendiks saavad kõik – nii eraisikuid, kui ka ettevõtted ning võlgnevusi nõuame sisse samuti nii eraisikutelt, kui ka ettevõtetelt.

Menetlust alustame juba 20,00 eurose võla summa suurusega.

Meiega koostöö alustamine on kiire ja lihtne – koostööd alustame ja teeme vaid volikirja alusel ning puuduvad keerulised ja siduvad koostöölepingud.

Kindlasti soovitame Teil lugeda meie blogi postitust teemal: Milline on pahatahtliku ettevõtte tegutsemisplaan? Mis peaks andma Teile ka kinnitust, et ei tasu oodata võla üleandmisega inkassosse.

Mida inkasso suudab rohkem teha, kui klient ise: Miks kasutada inkassoabi

Menetlusega alustamiseks edastage meile nõue otse kodulehekülje kaudu ALUSTA MENETLUSEGA või e-posti teel myyk@sptinkasso.ee.

Vaatame Teie nõude üle ning saadame Teile meie poolse pakkumise, mis on kindlasti Teie jaoks turu soodsaim.

Küsimuste korral vastame neile suurima hea meelega Tel. +372 658 0100 või e-post: klienditeenindus@sptinkasso.ee