saitko-meilta-perintakirjeen

Kinnitab fakt, et võlg makstakse ära ennem nendele krediitoritele, kes tegutsevad kiiremini ja õigeaegselt, on järjepidevamad ning kasutavad võlasumma tagasi saamiseks konkreetseid sanktsioone ehk inkassoabi. Ainuüksi hoiatustest ja ähvardustest ei piisa, kui nendele ei järgne konkreetseid samme.

Raha laekumine on palju suurem pärast seda, kui klientidele tuletatakse korduvalt nende võlga meelde. Uskumatu, aga väga paljudes ettevõtetes ei tegeleta võlgade sissenõudmisega piisavalt sageli. Samas on teada, et firmades makstakse arved eeskätt just nendele tarnijatele, kellel on tugev krediidi jälgimine ja kus nende võlas klientidega tegeleb järjepidevalt inkasso. Mida sagedamini ja järjepidevalt võlas klientidega tegeletakse, seda parem.

Paljud Kliendid on liialt järeleandlikud, andes võlgnikule võla tasumiseks järjepidevalt ajapikendust. Sellega on suur oht rahadest üldse ilma jääda ning lõpuks ka oma kliendist. Lisaks investeerite ise meeldetuletusi tehes oma aega, närve, võib-olla ka raha ning lõpptulemus võib ikkagi olla 0.

Kui võlgnik hakkab kasutama venitamistaktikat, siis on see esimeseks ohumärgiks, et võite jääda ilma oma rahadest, kui kiiresti ei reageeri. Isegi inkasso hilisem sekkumine ei pruugi võlgnevust tagasi tuua, kui ettevõte on selle vahepealse ajaga rahad firmast välja viinud ning hakkab oma tegevust lõpetama.

Reageerides õigeaegselt ja kasutades inkassoabi on võla tagasi saamise tõenäosus palju suurem, kui oleksite ise sellega tegelenud. Inkasso inimlik lähenemine juhtumile ja õigeaegne tegutsemine kiirendab ning suurendab oluliselt Teie ettevõtte rahavoogusid.

Inkassoteenuse tasu on Teile minimaalne või on täiesti teenustasuta, mistõttu on Teil võimalik eduka menetluse korral tagasi saada pea kogu võlas olev summa.
Kui ei ole tulemust ei ole ka tasu!

Menetlusega alustamiseks edastage meile nõue otse kodulehekülje kaudu ALUSTA MENETLUSEGA või e-posti teel myyk@sptinkasso.ee.

Vaatame Teie nõude üle ning saadame Teile meie poolse pakkumise, mis on kindlasti Teie jaoks turu soodsaim.

Küsimuste korral vastame neile suurima hea meelega Tel. +372 658 0100 või e-post: klienditeenindus@sptinkasso.ee

Miks alustada koostööd just SPT Inkassofirmaga, leiate vastuse: Miks SPT Inkasso

Miks inkassoabi kasutada: Miks inkassoabi